Ga naar verlanglijst Verlanglijst

In jouw tas

Je winkelwagen is momenteel leeg

BOUWUPDATE - Een eerste Sneak Peak van ons Panorama

BOUWUPDATE - Een eerste Sneak Peak van ons Panorama
31/07/2022 | Bekijk alvast een sneak peak van bouwwerken die terug gaan komen in ons panorama.

Naast een nieuwe grotere winkel en ruimte voor activiteiten, zijn wij ook bezig met het bouwen van een panorama! Hier komen niet alleen originele LEGO sets in terug, maar ook bouwwerken van ontwerpers en eigen creaties van ons team en vrijwilligers. 

 

Natuurlijk willen wij het nog een verrassing houden hoe het uiteindelijk gaat worden, maar wij willen al wel een idee geven van wat er te zien valt. Daarom hebben wij een korte sneak peak video gemaakt van een aantal bouwwerken om jullie alvast warm te maken.  

 

Zoals je al kan zien in de video, laten we meerdere thema's terug komen! Maar deze drie zijn pas een klein deel van het totaal. 

 

Zin in nog meer? Scroll dan nog even naar beneden om wat teaser foto's te zien van de bouwwerken in de video. Of schrijf je in voor onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven  

Blijf up-to-date

 

Mysterieus Piraten Scheepswrak 

 

Middeleeuwse Windmolen 

 

De Magische Universiteit

 

 

BOUWUPDATE - Een eerste Sneak Peak van ons Panorama

BOUWUPDATE - Een eerste Sneak Peak van ons Panorama
31/07/2022 | Bekijk alvast een sneak peak van bouwwerken die terug gaan komen in ons panorama.

Naast een nieuwe grotere winkel en ruimte voor activiteiten, zijn wij ook bezig met het bouwen van een panorama! Hier komen niet alleen originele LEGO sets in terug, maar ook bouwwerken van ontwerpers en eigen creaties van ons team en vrijwilligers. 

 

Natuurlijk willen wij het nog een verrassing houden hoe het uiteindelijk gaat worden, maar wij willen al wel een idee geven van wat er te zien valt. Daarom hebben wij een korte sneak peak video gemaakt van een aantal bouwwerken om jullie alvast warm te maken.  

 

Zoals je al kan zien in de video, laten we meerdere thema's terug komen! Maar deze drie zijn pas een klein deel van het totaal. 

 

Zin in nog meer? Scroll dan nog even naar beneden om wat teaser foto's te zien van de bouwwerken in de video. Of schrijf je in voor onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven  

Blijf up-to-date

 

Mysterieus Piraten Scheepswrak 

 

Middeleeuwse Windmolen 

 

De Magische Universiteit

 

 

Alle blogs

Inschrijven Nieuwsbrief

Volg ons

Over ons

Ontdek wat wij doen en wie wij zijn

Onze website gebruikt analytische en functionele cookies. Bij het weigeren van cookies, blijven alleen de cookies actief die essentieel zijn voor platform stabiliteit en uw cookie voorkeur opslaat. Er worden geen persoonsgegevens verzameld met deze cookies. De niet-essentiële cookies worden gebruikt voor het verbeteren van de website. Wilt u de niet-essentiële cookies wel accepteren? Ja Nee Meer over cookies »